Konference

Jan Řežáb

Networkem k budování byznysu

Z Honzovy přednášky si odneseš poznatky, jak důležité je budovat síť kontaktů, jak se o ni starat a jak ji umět využít ve svůj prospěch. Dozvíš se, co je při jejím budování důležité a co přímo Honzovi pomohlo. Také se dozvíš, jak důležité je pro budování funkční firmy její PR. Jsou to velké součásti byznysu, bez kterých to prostě nejde.

“Když mě něco napadne, tlačím to tak rychle, jak jen to jde, protože konkurence nespí.”

O řečníkovi

Je typickým příkladem toho, že není čas ztrácet čas. S podnikáním začal již ve 12 letech na živnostenský list svého otce, kdy na svém webu prodával reklamu. O pár let později založil firmu, která patří mezi největší společnosti analyzující prostředí sociálních sítí – Socialbakers. Forbes ho dokonce dvakrát zařadil mezi světové podnikatelské hvězdy v žebříčku „30 pod 30“.

V roce 2016 nastoupil na pozici CEO pro digitální technologie mezinárodního konglomerátu Goodbaby International – lídra světového trhu s dětským zbožím. Nerad plýtvá časem, který chce co nejlépe využít. Proto se i na seriály a videa dívá ve zrychleném tempu a během šlapání na rotopedu si čte své oblíbené knihy.

Zjisti, co dělal v tvých letech

 • 2005

  18 let

  Začínající podnikatel roku

  Se svojí společností Redboss s.r.o. vyvíjí java hry a získává ocenění pro začínajícího podnikatele roku. Mezi nejúspěšnější tituly patří Strategy War, Slide-a-Lama či Paintball.

 • 2008

  21 let

  Socialbakers

  Zakládá se dvěma kolegy Socialbakers, firmu zabývající se analytikou sociálních sítí. Původně ještě pod názvem Candytech. Dnes je předsedou dozorčí rady.

 • 2009

  22 let

  Lokola

  Oznamuje spuštění portálu Lokola.cz, lokálního vyhledávače služeb. Od roku 2010 je jednatelem, ale nemá žádný obchodní podíl.

 • 2015

  28 let

  Forbes 30 pod 30

  Stal se vůbec prvním českým zástupcem v globálním žebříčku mladých a úspěšných 30 pod 30 amerického časopisu Forbes. To samé dokázal zopakovat i v následujícím roce.

 • 2016

  29 let

  Goodbaby International

  Byl zvolen do představenstva světového lídra vyrábějícího kočárky a dětské zboží Goodbaby International na pozici CEO pro digitální technologie.