Zakladatel Socialbakers

Jan Řežáb

O řečníkovi

Je typickým příkladem toho, že není čas ztrácet čas. S podnikáním začal již ve 12 letech na živnostenský list svého otce, kdy na svém webu prodával reklamu. O pár let později založil firmu, která patří mezi největší společnosti analyzující prostředí sociálních sítí – Socialbakers. Forbes ho dokonce dvakrát zařadil mezi světové podnikatelské hvězdy v žebříčku „30 pod 30“.

V roce 2016 nastoupil na pozici CEO pro digitální technologie mezinárodního konglomerátu Goodbaby International – lídra světového trhu s dětským zbožím. Nerad plýtvá časem, který chce co nejlépe využít. Proto se i na seriály a videa dívá ve zrychleném tempu a během šlapání na rotopedu si čte své oblíbené knihy.

“Když mě něco napadne, tlačím to tak rychle, jak jen to jde, protože konkurence nespí.”

Zjisti, co dělal v tvých letech

 • 2005

  18 let

  Začínající podnikatel roku

  Se svojí společností Redboss s.r.o. vyvíjí java hry a získává ocenění pro začínajícího podnikatele roku. Mezi nejúspěšnější tituly patří Strategy War, Slide-a-Lama či Paintball.

 • 2008

  21 let

  Socialbakers

  Zakládá se dvěma kolegy Socialbakers, firmu zabývající se analytikou sociálních sítí. Původně ještě pod názvem Candytech. Dnes je předsedou dozorčí rady.

 • 2009

  22 let

  Lokola

  Oznamuje spuštění portálu Lokola.cz, lokálního vyhledávače služeb. Od roku 2010 je jednatelem, ale nemá žádný obchodní podíl.

 • 2015

  28 let

  Forbes 30 pod 30

  Stal se vůbec prvním českým zástupcem v globálním žebříčku mladých a úspěšných 30 pod 30 amerického časopisu Forbes. To samé dokázal zopakovat i v následujícím roce.

 • 2016

  29 let

  Goodbaby International

  Byl zvolen do představenstva světového lídra vyrábějícího kočárky a dětské zboží Goodbaby International na pozici CEO pro digitální technologie.

Kup si vstupenku včas

Vstupenky se zdražují už za

09 dní : 18 hodin : 15 minut : 22 sekund

 • Souhvězdí Student

  Student

  Je ti do 26 let, aktivně studuješ a máš platný průkaz studenta? Jásej, máš to nejlevnější.

 • Souhvězdí Pod 30

  Pod 30

  Pořád ti v žilách koluje mladá, čerstvá krev a je ti do 30 let? Tak tenhle lístek je pro tebe.

 • Souhvězdí Profesionál

  Profesionál

  Pro ty, kterým už bylo více jak 30 let, ale nepřestali na sobě pracovat. Tohle je tvá vstupenka.