Konference

Jan Řežáb

Networkem k budování byznysu

Z Honzovy přednášky si odneseš poznatky, jak důležité je budovat síť kontaktů, jak se o ni starat a jak ji umět využít ve svůj prospěch. Dozvíš se, co je při jejím budování důležité a co přímo Honzovi pomohlo. Také se dozvíš, jak důležité je pro budování funkční firmy její PR. Jsou to velké součásti byznysu, bez kterých to prostě nejde.

“Pro mě je start-up i Google nebo Facebook. Prostě někdo, kdo významně mění svůj obor.”

O řečníkovi

Je typickým příkladem toho, že není čas ztrácet čas. S podnikáním začal již ve 12 letech na živnostenský list svého otce, kdy na svém webu prodával reklamu. O pár let později založil firmu, která patří mezi největší společnosti analyzující prostředí sociálních sítí – Socialbakers. Forbes ho dokonce dvakrát zařadil mezi světové podnikatelské hvězdy v žebříčku „30 pod 30“.

V roce 2016 nastoupil na pozici CEO pro digitální technologie mezinárodního konglomerátu Goodbaby International – lídra světového trhu s dětským zbožím. Nerad plýtvá časem, který chce co nejlépe využít. Proto se i na seriály a videa dívá ve zrychleném tempu a během šlapání na rotopedu si čte své oblíbené knihy.

Zjisti, co dělal v tvých letech

 • 2005

  18 let

  Začínající podnikatel roku

  Se svojí společností Redboss s.r.o. vyvíjí java hry a získává ocenění pro začínajícího podnikatele roku. Mezi nejúspěšnější tituly patří Strategy War, Slide-a-Lama či Paintball.

 • 2008

  21 let

  Socialbakers

  Zakládá se dvěma kolegy Socialbakers, firmu zabývající se analytikou sociálních sítí. Původně ještě pod názvem Candytech. Dnes je předsedou dozorčí rady.

 • 2009

  22 let

  Lokola

  Oznamuje spuštění portálu Lokola.cz, lokálního vyhledávače služeb. Od roku 2010 je jednatelem, ale nemá žádný obchodní podíl.

 • 2015

  28 let

  Forbes 30 pod 30

  Stal se vůbec prvním českým zástupcem v globálním žebříčku mladých a úspěšných 30 pod 30 amerického časopisu Forbes. To samé dokázal zopakovat i v následujícím roce.

 • 2016

  29 let

  Goodbaby International

  Byl zvolen do představenstva světového lídra vyrábějícího kočárky a dětské zboží Goodbaby International na pozici CEO pro digitální technologie.