Konference

Ondřej Bartoš

Ze startupu miliardovou firmou

Vybudovat velkou firmu od nuly není žádná sranda. Jaké chyby dělají téměř všechny startupy a jak se jim vyhnout? Proč je důležité mít správně nastavené morální hodnoty při podnikání? Připrav se na rady od investora, který na spoustě firem viděl, co funguje a co ne. Připrav se na tipy, jak se stavět k podnikání a budovat globální firmu.

“Nikdy jsem nedostal výprask za pětku z diktátu.”

O řečníkovi

Ondřej je důkazem toho, že velké peníze se dají vydělat už během studia. Na svůj první milion dosáhl ještě jako student VŠE. Ve věku 34 let založil investiční firmu Credo Ventures a následně i vzdělávací program iCollege, jehož cílem je propojení špičkových lektorů, úspěšných podnikatelů a studentů.

Řídí se citátem od T. G. Masaryka: “Nebát se a nekrást.” Jeho vášní jsou start-upy a podnikatelé, kteří chtějí změnit svět - těm předává své znalosti a pomáhá získat kapitál. Do širšího povědomí se dostal jako investor v pořadu Den D.

Zjisti, co dělal v tvých letech

 • 1996

  21 let

  První vydělaný milion

  Už při studiu VŠE vydělal první milion, kdy se svými společníky poskytoval účetní a daňové služby. Organizoval také konference a vzdělávací akce.

 • 2004

  29 let

  TUESDAY Business Network

  Spoluzakládá společnost pořádající konference, přednášky a workshopy o trendech v podnikání, marketingu, médiích, UX, contentu a IT.

 • 2009

  34 let

  Den D

  Je jedním z investorů, kteří si v populárním pořadu vybírají začínající projekty, které by podpořili. Sám byl fanouškem britské verze.

 • 2009

  34 let

  Credo Ventures

  Spoluzakládá společnost s cílem stát se vedoucím venture kapitálovým investorem do firem, které jsou v začátcích - zejména v oblastech Internetu, IT a zdravotnictví.

 • 2012

  37 let

  Spoluzakládá vzdělávací program iCollege

  Nezisková vzdělávací instituce propojující špičkové lektory a úspěšné podnikatele s vybranými studenty.

Bookni si vstupenku včas

 • Souhvězdí Student

  Student

  Je ti do 26 let, aktivně studuješ a máš platný průkaz studenta? Jásej, máš to nejlevnější.

 • Souhvězdí Pod 30

  Pod 30

  Pořád ti v žilách koluje mladá, čerstvá krev a je ti do 30 let? Tak tenhle lístek je pro tebe.

 • Souhvězdí Profesionál

  Byznys

  Pro ty, kterým už bylo více jak 30 let, ale nepřestali na sobě pracovat. Tohle je tvá vstupenka.