New Age

Otto Fabri

Jak být vždy o krok vpřed

Sillicon Valley je plné šikovných a schopných lidí s neskutečným drivem na výkon. Jak dobře prodat sebe sama, udržet svůj výkon a změřit své síly mezi těmi nejlepšími v oboru a být před nimi neústale o krok před nimi? To vše ti odhalí Otto Fabri.

“Lidstvo brzdí strach ze změny.”

O řečníkovi

V USA navrhuje interiéry elektromobilů, například v modelu S od Tesly je jeho práce viditelná na první pohled - stojí totiž za designem interiéru. Karlovarský rodák po studiu ČVUT prošel několika firmami - začínal u dodavatele mladoboleslavské Škodovky, pracoval také v mexické továrně pro VW.

V roce 2011 se dostává do americké automobilky Elona Muska Tesla Motors, kterou po čtyřech letech opouští pro Faraday Future. Tam pracuje na vytvoření aut budoucnosti, která budou s těmi současnými mít společná jen čtyři kola.

Zjisti, co dělal v tvých letech

 • 2005

  25 let

  TOS a.s.

  Začínal ve firmě TOS a.s. jako CAE expert.

 • 2006

  26 let

  VOLKE Consulting Engineers GmbH & Co. Planungs KG

  Zastával pozici produktového designéra a inženýra pro firmu zabývající se konstrukčními a vývojovými pracemi zejména v automobilovém odvětví strojírenského průmyslu.

 • 2010

  30 let

  Volkswagen AG

  Pracoval pro Volkswagen AG v Mexiku jako designový inženýr a pomáhal vyvíjet interiér hybridního modelu Jetta. Ve stejném období zastával stejný post, designového inženýra, v Aufeer Design.

 • 2011

  31 let

  Tesla Motors

  Začíná pracovat u vizionáře Elona Muska jako designový inženýr a podílí se na návrhu modelů S a X. Při nasednutí do modelu S je Ottova práce vidět hned na první dobrou. Stojí totiž za návrhem interiéru.

 • 2015

  35 let

  Faraday Future

  Přichází do další nové automobilky jako hlavní inženýr s cílem pracovat na interiéru elektromobilu FF91 a vytvářet auta budoucnosti, která budou s těmi současnými mít společná jen čtyři kola.