Konference

Radka Dohnalová

Destruktivní stres, Achillova pata leaderů

Stres a strach jsou faktory, která nás sice mohou pohánět k lepším výsledkům, ale mnohem častěji nás limitují a stahují. Jak u sebe poznat destruktivní stres, který je Achillovou patou leaderů? A jak vůbec se strachy a pochybami pracovat, aby nás nelimitovali v byznyse, leadershipu a při spolupráci s ostatními?

“Otázkou není, JAKÉ příležitosti se mi dnes nabízejí, ale CO jsou ty správné příležitosti pro mě?”

O řečníkovi

Radčiným posláním je celosvětově přenastavit způsob vzdělávání tak, aby vedlo k aktivování jedinečnosti každého člověka, týmů i organizací. Radka je zakladatelkou a řídicí partnerkou mezinárodní vzdělávací společnosti ATAIRU. Pracovala s více než tisíci leadery a 50 organizacemi v Evropě, na Blízkém Východě a v Japonsku. ATAIRU se soustředí na rozvoj leaderů a strategické transformace organizací, a také se věnuje rozvoji talentů a vášní u dětí a mladých lidí.

Radka stojí za konceptem autentického leadershipu, který spoluvytvořila v rámci MBA studia na Harvard Business School. Působila v McKinsey & Company a ve Světovém potravinovém programu OSN.

Zjisti, co dělal v tvých letech

 • 2007

  24 let

  Začala pracovat v McKinsey

  Světová poradenská firma, dala Radce příležitost vyzkoušet si nejrůznější projekty. Mezi nejvýznamnější patří studie Využití plného potenciálu žen v české ekonomice

 • 2011

  28 let

  Vystudovala MBA na Harvardu

  Touha učit se od nejlepších dovedla Radku na Harvard. Podílela na výzkumu, který zkoumal leadery, kteří jsou zároveň úspěšní a naplnění.

 • 2013

  30 let

  Založila společnost ATAIRU s.r.o.

  V roce 2013 Radka založila společnost ATAIRU, která pomáhá jednotlivcům i organizacím na cestě k rozvoji autentického leadershipu a během strategických transformací.

 • 2016

  33 let

  Leadership Games

  Projekt, ve kterém Radka formou video rozhovorů s českými leadery probírá témata jako jsou motivace, vyrovnání se s odmítnutím nebo převedení slov v akci.