New Age

Jaroslav Beck

Dosáhnout svých snů před 30? Super! Ale co pak?

Bojovat o dosažení svých snů je náročné. Hlavní challange ale překvapivě přijde až v okamžiku, kdy člověk překoná i ty svoje nejdivočejší sny a ještě mu není ani 30. Jak se s tím vyrovnat? Jak si připravit mindset? I když samotná cesta je to hlavní, co se stane až toho pomyslného cíle dosáhneš a co tě bude dál tahat ráno z postele? Každý konec je jen nový začátek!

“Řekl jsem si, že do toho půjdu naplno a buď to vyjde, nebo umřu. Nic mezi tím.”

O řečníkovi

Jaroslav se umístil v prestižním žebříčku časopisu Forbes 30 pod 30 zaslouženě. Je mu teprve 29 let a už tvořil hudbu například k upoutávce hry Battlefield nebo k televizní upoutávce nového dílu Terminátora a Hvězdných válek.

Na základní škole ho ale kvůli jeho nepoddajnosti považovali za hlupáka. Chvíli před dokončením studia strojařiny v Plzni odletěl do Oxfordu, kde začal studovat zvuk. Aktuálně bydlí v Los Angeles a má našlápnuto, aby se stal úspěšným hollywoodským hudebním producentem. Jeho dalším cílem je tvorba filmových soundtracků.

Zjisti, co dělal v tvých letech

 • 2004

  16 let

  DJ Jay Beck

  V 15 letech navštívil technofestival v Roudnici nad Labem, kde ho naprosto pohltila hudba, a tak si kupuje potřebné vybavení a začíná tvořit jako DJ.

 • 2012

  24 let

  Letenka do Oxfordu

  Přiletěl do Oxfordu a zaklepal na dveře univerzity, že tam chce studovat. Otevřel mu člověk, který měl na starost příjem nových talentů. Nakonec si odnesl jeho vizitku, že se má za dva měsíce hlásit na začátku nového semestru. Ve studiu pak tráví klidně 17 hodin denně.

 • 2013

  25 let

  Spolupráce s Pavlem Kacerlem

  Vytvořili spolu Demo Reel na IronMan 3 a právě toto video mu změnilo život.

 • 2014

  26 let

  Battlefield Hardline

  Po spolupráci s Pavlem Kacerlem mu přišla nabídka, aby vytvořil hudbu na Battlefield Hardline od EA Games.

 • 2015

  27 let

  Tvorba dalších trailerů

  Jarda tvoří další upoutávky, například na Terminator - Genisys a Star Wars: The Force Awakens. Tvoří hudbu k trailerům pro hry jako je StarCraft II: Legacy of the Void a Heroes Of The Storm.

 • 2016

  28 let

  Forbes 30 pod 30

  Český časopis Forbes ho zařadil do prestižního žebříčku mladých Čechů do 30 let, kteří mají hodně dobře našlápnuto.

 • 2016

  28 let

  Epic Music Productions s.r.o

  Zahájil fungování společnosti zaměřené na herní a kinematografickou hudbu. K tomu tvoří další trailery na World of Warcraft: Legion — The Fate of Azeroth a Overwatch: