Osobní rozvoj

Pokročilé techniky prodeje, které přesvědčí zákazníka jinak než cenou

Jan Laibl 2

Podnikatel a lektor obchodu

Zbývá 0 míst z 15

Už máš zkušenosti z prodeje nebo máš svůj produkt či službu, kterou by jsi chtěl/la prodat? Posuň své dovednosti na vyšší úroveň a nauč se přesvědčit zákazníka jinak než cenou. Podíváme se hlouběji do psychologie rozhodování lidí a naučíš se konkrétní principy, které ti pomůžou prodávat, tak, aby došlo k mentálnímu nákupu.

Co se na workshopu naučíte

Na 8 principech si natrénujeme konkrétně tvůj produkt a vytvoříš si svou vlastní kuchařku. Naučíš se strategicky předcházet námitkám a nebezpečným situacím. Získáš větší sebedůvěru v tahu na branku pro dotažení obchodu.

pro koho je workshop určený

Workshop je určen pro pokročilé obchodníky. Pokud sis někdy řekl, že překážkou více prodejů je cena tvého produktu, tak je načase udělat mozkovou očistu.

Jan Laibl 2

Podnikatel a lektor obchodu

Obchodník tělem i duší. Jeho elán, energie a nadšení pro prodej a obchod jsou nakažlivé. Jan je spoluzakladatelem společnosti osobniasistentka.cz, jejímž primárním cílem je usnadnění podnikání. Osobní asistentka za Vás vyřídí hovory a potvrdí nebo přesune schůzky.

V současnosti se věnuje nejen podnikání, ale také externímu vzdělávání lidí v oblasti prodeje. Externě realizuje workshopy, tvoří videa a také píše knížky věnované problematice prodeje. Pravidelně pořádá neformální setkání s názvem „Jdeme s Honzou“, s cílem vzájemné inspirace v neformálních rozhovorech.

Zjisti, co dělal v tvých letech

 • 2007

  21 let

  Zlomový rok

  V tomto roce Jan poznal, že prodej je pro něho tou správnou cestou, a tak na žádost kamaráda začal působit v reklamní agentuře. O rok později už vedl prvního obchodníka a radil ostatním, jak zvýšit prodej.

 • 2008

  22 let

  Obchod a vzdělávání na 100%

  Od tohoto roku se stoprocentně věnuje prodeji, vedení lidí a vzdělávání v oboru.

 • 2010

  24 let

  Vznik a pád virtuální asistentky

  Zakládá svou první firmu zabývající se prodejem tzv. virtuálních asistentek. Firma však zkrachovala, což Jana vedlo k radikální změně pohledu na byznys.

 • 2011

  25 let

  Pomoc obchodníkům

  Od tohoto roku se Jan plně věnuje obchodníkům a lidem, kteří se zabývají prodejem. Řídí své tři firmy, z nichž jedna opět prodává virtuální asistentky.

 • 2014

  28 let

  Ne! Já nic nechci!

  V roce 2014 spatřila světlo světa Janova první kniha věnovaná obchodu. O dva roky později vydal další, s názvem Šéfe! Oni nic nechtějí.

Vyprodáno

0 míst

0 míst

15 míst

Po ukončení "early bird" registrací bude kapacita u vybraných workshopů navýšena do jejich plné výše. Na workshop se můžeš přihlásit pouze pokud máš již vstupenku na konferenci. Vše pohodlně zvládneš v našem objednávkovém formuláři.

Vstupenky na konferenci je možné koupit samostatně. New Age a Workshopy si můžeš dokoupit, pokud vlastníš vstupenku na konferenci.