Leadership

STORYTELLING pro byznys a vedení lidí

Martin Vasquez

Mistr improvizace, lektor, IMPRO institut

Zbývá 0 míst z 8

Interaktivní přednáška, která vás naučí tvořit příběhy, které zasáhnou srdce i rozum vašich lidí nebo obchodních partnerů. Pomocí příběhu můžete získávat, přesvědčovat nebo ovlivňovat atmosféru ve vaší firmě. Příběhy dávají vaší prezentaci emocionální náboj, který dokáže pohnout člověka k činům. To je skutečný Leadership.

Co se na workshopu naučíte

Během přednášky se naučíme: jak předat příběhem poselství, jak postavit nosnou strukturu, jak si vytvořit zásobárnu příběhů, jak pracovat s výrazovými prostředky a emocemi.

Martin Vasquez

Mistr improvizace, lektor, IMPRO institut

Přední český trenér, školitel a mentor, se mimo jiné zaměřuje na umění improvizace, trénink prezentačních a řečnických dovedností, argumentaci, přesvědčování a komunikaci v týmu. Martin je školitelem zaměstnanců Microsoftu, Vodafone, Nestlé i PwC.

Je absolventem pražské DAMU a Divadelní fakulty JAMU v Brně. Založil Českou improvizační ligu, improvizační divadlo JUST! IMPRO a centrum výzkumu a rozvoje improvizace IMPRO INSTITUT. 

Zjisti, co dělal v tvých letech

 • 2003

  31 let

  Začátky v IMPRO institutu

  Martin je zakladatel IMPRO institutu a od počátku se věnoval tréninku, koučinku a motivačním přednáškám. Mimo to také organizoval workshopy v Německu, Francii nebo Velké Británii.

 • 2004

  32 let

  Na Stojáka

  V roce 2004 se Martin poprvé objevil v oblíbené stand-up show na Stojáka, kde mohl využívat svého improvizačního talentu s řadou dalších umělců.

 • 2015

  43 let

  Ředitel IMPRO institutu

  Po téměř 12 letech se stává ředitelem IMPRO institutu.

 • 2017

  45 let

  Managing Partner v Domestique Prague

  Od září minulého roku zastává pozici Managing Partnera ve firmě Domestique Prague, která se zabývá veřejnou imageí svých klientů a jejich PR.

Vyprodáno

0 míst

0 míst

8 míst

Po ukončení "early bird" registrací bude kapacita u vybraných workshopů navýšena do jejich plné výše. Na workshop se můžeš přihlásit pouze pokud máš již vstupenku na konferenci. Vše pohodlně zvládneš v našem objednávkovém formuláři.

Vstupenky na konferenci je možné koupit samostatně. New Age a Workshopy si můžeš dokoupit, pokud vlastníš vstupenku na konferenci.