Osobní rozvoj

Techniky, které využívají úspěšní obchodníci

Jan Laibl

Podnikatel a lektor obchodu

Zbývá 0 míst z 17

Chceš se naučit prodávat tak, jak to dělají nejúspěšnější obchodníci? Čistá improvizace je jen náhodný výsledek. Ty se však naučíš výsledek prodeje efektivně ovlivňovat a řídit. Denně prodáváme své názory, myšlenky a vize. Teď se naučíš, jak prodávat produkty, služby nebo i celá řešení. Často prodáváme a ani nevíme jak to děláme. Když ale objevíme techniku, začneme dosahovat diametrálně lepších výsledků.

Co se na workshopu naučíte

Získáš pochopení vlastní motivace a sebedůvěry v obchodě. Odlišíš se od nutičů a budeš prodávat s lehkostí. Zjistíš jak hledat a oslovit nového zákazníka, jak s ním vést rozhovor, jak emočně vyřešit rozdílné názory a jak dotáhnout obchod do konce.

pro koho je workshop určený

Pro nováčky v obchodě a pro obchodníky, kteří si chtějí upevnit základy a taky pro ty, co prodávají, ale nyní nemají výsledky, jaké by si představovali.

Jan Laibl

Podnikatel a lektor obchodu

Obchodník tělem i duší. Jeho elán, energie a nadšení pro prodej a obchod jsou nakažlivé. Jan je spoluzakladatelem společnosti osobniasistentka.cz, jejímž primárním cílem je usnadnění podnikání. Osobní asistentka za Vás vyřídí hovory a potvrdí nebo přesune schůzky.

V současnosti se věnuje nejen podnikání, ale také externímu vzdělávání lidí v oblasti prodeje. Externě realizuje workshopy, tvoří videa a také píše knížky věnované problematice prodeje. Pravidelně pořádá neformální setkání s názvem „Jdeme s Honzou“, s cílem vzájemné inspirace v neformálních rozhovorech.

Zjisti, co dělal v tvých letech

 • 2007

  21 let

  Zlomový rok

  V tomto roce Jan poznal, že prodej je pro něho tou správnou cestou, a tak na žádost kamaráda začal působit v reklamní agentuře. O rok později už vedl prvního obchodníka a radil ostatním, jak zvýšit prodej.

 • 2008

  22 let

  Obchod a vzdělávání na 100%

  Od tohoto roku se stoprocentně věnuje prodeji, vedení lidí a vzdělávání v oboru.

 • 2010

  24 let

  Vznik a pád virtuální asistentky

  Zakládá svou první firmu zabývající se prodejem tzv. virtuálních asistentek. Firma však zkrachovala, což Jana vedlo k radikální změně pohledu na byznys.

 • 2011

  25 let

  Pomoc obchodníkům

  Od tohoto roku se Jan plně věnuje obchodníkům a lidem, kteří se zabývají prodejem. Řídí své tři firmy, z nichž jedna opět prodává virtuální asistentky.

 • 2014

  28 let

  Ne! Já nic nechci!

  V roce 2014 spatřila světlo světa Janova první kniha věnovaná obchodu. O dva roky později vydal další, s názvem Šéfe! Oni nic nechtějí.

Vyprodáno

0 míst

0 míst

17 míst

Po ukončení "early bird" registrací bude kapacita u vybraných workshopů navýšena do jejich plné výše. Na workshop se můžeš přihlásit pouze pokud máš již vstupenku na konferenci. Vše pohodlně zvládneš v našem objednávkovém formuláři.

Vstupenky na konferenci je možné koupit samostatně. New Age a Workshopy si můžeš dokoupit, pokud vlastníš vstupenku na konferenci.