Osobní rozvoj

Náš potenciál, sebereflexe a alchymie změny

Pavel Moric

Lektor, 7x mistr ČR v karate

Zbývá 2 míst z 10

Měnit jsme schopni pouze to, co si uvědomujeme. Know-how v podobě práce s tématem změny a hlubších vhledů do některých životních křižovatek. Rozvoj sebereflexe a postupné uvědomění si motivace ke změnám a zdrojům změn.

Co se na workshopu naučíte

Odneseš si jiný stav uvědomění. Tři základní kvality, bez kterých ti v životě nebude hezky. Naučíš se principy alchymie změny místo povrchních a iluzorních představ o změně. Půjdeme do otevřenosti a velké přímočarosti, aby ses mohl více podívat, co ti brání být přirozeným. Zkusíme objasnit roli oběti a chudáčka a vstoupit na cestu vědomého tvůrce.

Pavel Moric

Lektor, 7x mistr ČR v karate

Kouč osobního rozvoje a profesního růstu, držitel černého pásu a sedminásobný mistr České republiky v karate. Svými činy prokazuje, že je opravdu možné vše a záleží jen na přístupu a myšlení. Jeho cílem je utvářet silné a schopné jedince, kteří se budou dobře orientovat v sobě a ve vnějším světě.

Je také zakladatelem úspěšného karate klubu Karate Vision, spolutvůrcem projektu "Studenti umí podnikat". Má za sebou více jak 10 000 odškolených a odtrénovaných lidí, spoustu z nich v rámci svého projektu "Cesta vnitřního vítězství". 

Zjisti, co dělal v tvých letech

 • let

  7x mistr ČR v karate

  Pavel se stal 7x mistrem České republiky v karate.

 • 2003

  23 let

  Založil Karate Vision

  Zakládá vlastní klub Karate Vision, aby i on sám mohl šířit své umění mezi ostatní lidi.

 • 2015

  35 let

  Glorious 2015

  Pavel vystoupil jako jeden z řečníků na prvním ročníku konference Glorious v roce 2015.

Zbývá ještě 2 míst z 10

0 míst

2 míst

10 míst

Po ukončení "early bird" registrací bude kapacita u vybraných workshopů navýšena do jejich plné výše. Na workshop se můžeš přihlásit pouze pokud máš již vstupenku na konferenci. Vše pohodlně zvládneš v našem objednávkovém formuláři.

Vstupenky na konferenci je možné koupit samostatně. New Age a Workshopy si můžeš dokoupit, pokud vlastníš vstupenku na konferenci.