Konference

Senta Čermáková

Leadership nové generace

Jak se mění svět kolem nás, mění se i struktura firem, a tím se mění i pozice lídra, kdy nestačí být jen šéfem, ale je potřeba přirozená autorita. Ani firmy už nemají tak striktně danou hirerarchii. O tom, jak bude vypadat budování týmů za několik let, jaká bude role lídra v budoucnu a jak vést novou generaci mladých lidí, bude mluvit Senta ve svojí přednášce.

“”

O řečníkovi

Jedna z nejúspěšnějších českých manažerek. V roce 2011 vyhrála jako první žena prestižní soutěž Manažer roku. Dnes pracuje jako ředitelka pro značku a inovace u společnosti Deloitte. Jejím hlavním úkolem je rozvoj strategických projektů v oblasti nových technologií a inovací. Akceleruje a dává pomocnou ruku startupům při jejich rozvoji a růstu na domácím trhu i v zahraničí včetně mentoringu.

Senta má za sebou hvězdnou kariéru u společnosti Hewlett-Packard, kde se vypracovala na nejvýše postavenou manažerku ve světě.

Zjisti, co dělal v tvých letech

 • 1991

  23 let

  Absolventka ČVUT

  Úspěšně dokončuje studium biokybernetiky v Praze. Hned po studiu nastupuje na svou první pozici jako PR a marketingová specialistka pro Digital Equipment s.r.o.

 • 1998

  30 let

  Marketingová specialistka

  Firmu Digital Epment Corporation kupuje firma Compaq, pro kterou Senta dále pracuje na marketingové pozici.

 • 2002

  34 let

  Integration Office Manager

  Společnost Compaq se slučuje s Hewlett-Packard, kde Senta působí jako Integration Office Manager. Po dokončení fúze Hewlett Packard a Compaq se dále věnuje oblasti firemního marketingu u společnosti HP.

 • 2011

  42 let

  Manažerka roku 2010

  Senta přepisuje historii a jako první žena vítězí v prestižní soutěži Manažer roku 2010 a dále pracuje pro HP jako ředitelka vztahů s médii a analytiky v oblasti technologických služeb na celosvětové úrovni.

 • 2014

  46 let

  Nejvýše postavená česká manažerka

  Přes mnoho manažerských pozic se Senta vypracovává až na nejvýše postavenou českou manažerku ve světě, ředitelku globálních zákaznických programů. Z této pozice řídí týmy po celém světě.

 • 2017

  49 let

  Řěditelka značky a inovací Deloitte

  Po více než 25leté kariéře odchází ze společnosti HP a začíná pracovat pro společnost Deloitte jako ředitelka značky a inovací, kde má na starost akceleraci startupů, upevnění pozice firmy v oblasti nových technologií a inovací. Má za úkol přilákat více mladých talentů a mentorovat je.