Strategie

Jak vzniká úspěšná firemní strategie?

Tomáš Budník

Nezávislý odborník na telekomunikace, bývalý generální ředitel O2 ČR

Zbývá 0 míst z 14

Firmy všech velikostí se potýkají s tím, že často nedokáží rozhodovat o svých prioritách, nedokáží zhodnotit, co je důležité a povede k největšímu dopadu na jejich výsledek. Společně se podíváme na to, proč je důležité začít hodnotami, jak je stanovit a jaký mají vliv na fungování společnosti. 

Co se na workshopu naučíte

Budeme připravovat alternativní strategie pro období růstu i období krize, budeme diskutovat vliv a dopady digitální ekonomiky, principy exponenciálního vývoje technologií, možných disrupcí obchodních modelů, změn paradigmat apod. Budeme diskutovat, jak můžeme vytvářet produkt, který si vytvoří svůj vlastní trh a jak pro něj vytvořit ekosystém. Vše tak, aby jste to mohli od následujícího dne používat ve vlastní praxi..

Tomáš Budník

Nezávislý odborník na telekomunikace, bývalý generální ředitel O2 ČR

 Vystudoval strojní fakultu VŠB TU v Ostravě. V oboru telekomunikací se pohybuje přes dvacet let - pracoval ve společnostech INEC, Český Telecom a GTS, kde působil na různých manažerských pozicích v oblasti prodeje, marketingu, péče o zákazníky a regulace.

V roce 2011 přišel do skupiny PPF, kde nejprve zastával pozici ředitele IT ve společnosti Eldorado. Od července 2014 působil jako generální ředitel O2 Czech Republic kde se zasloužil o dosažení opětovného růstu společnosti.

Zjisti, co dělal v tvých letech

 • 1994

  25 let

  Začátek podnikání

  Spoluzaložil INEC s.r.o. kterou v roce 1999 koupila společnost GTS group.

 • 2002

  34 let

  2 roky vedl startupy v Českém Telekomu

  V letech 2002 až 2004 byl zodpovědný za veškeré IT projekty a startupy v Českém Telekomu (IOL, Quick, Centrade, EDI, and M.I.A.)

 • 2014

  45 let

  Generální ředitel O2 Czech Republic

  Za tři roky v pozici generálního ředitele se zasloužil o revitalizaci společnosti a obnovení jejího růstu.

Vyprodáno

0 míst

0 míst

14 míst

Po ukončení "early bird" registrací bude kapacita u vybraných workshopů navýšena do jejich plné výše. Na workshop se můžeš přihlásit pouze pokud máš již vstupenku na konferenci. Vše pohodlně zvládneš v našem objednávkovém formuláři.

Vstupenky na konferenci je možné koupit samostatně. New Age a Workshopy si můžeš dokoupit, pokud vlastníš vstupenku na konferenci.