Management

SCALING UP - ROCKEFELLER HABITS 2.0

Roman Stupka

CEO, PeStratEx

Zbývá 1 míst z 10

Rozvoj a expanze patří mezi základní cíle firmy. Co vše je pro to potřeba udělat? Jak nastavit strategie, jak pracovat s lidmi, jak vše realizovat a jak uřídit casflow tak aby se firma správně rozvíjela?

Co se na workshopu naučíte

Vysvětlíme si a naučíme se realizovat konkrétní kroky pro to, aby se firma správně rozšiřovala. Naučíme se jak sestavit strategie, jaké jsou role lidí ve firmě a jak s nimi správně pracovat, jaké konkrétní kroky je potřeba udělat při realizaci a jak správně řídit casflow.

Roman Stupka

CEO, PeStratEx

Původně působil v roli top manažera, následně jako krizový manažer podával záchrannou ruku celé řadě firem, například ETA nebo Grapo Technologies. Stál za úspěšnými transformacemi společností jako je Česká pojišťovna a Český Telekom.

Romanovým oborem je v současnosti konzultantská činnost v oblasti strategií a inovací ve firmě PeStrateEx s.r.o., kterou sám založil. Současně spolupracuje s majiteli a lídry soukromých firem s cílem, aby se tyto firmy staly ještě lepšími a dokázaly pokračovat v růstu. Od loňského roku navíc pracuje na projektech pro investiční fond Benson Oak Capital. 

Zjisti, co dělal v tvých letech

 • 1994

  32 let

  Generální ředitel v biofarmaceutické firmě

  Ve věku 32 let získal Ronam lukrativní pozici generálního ředitele v biofarmaceutické firmě Bristol-Myers Squibb.

 • 2000

  38 let

  Marketingový a obchodní ředitel České pojišťovny

  V tomto roce Roman zasedl do křesla marketingového a obchodního ředitele v České pojišťovně, kde se věnoval zejména obchodu a marketingu. Současně byl členem dozorčí rady

 • 2006

  44 let

  Generální ředitel Ericsson

  Po svém úspěšném působení v České pojišťovně získal Roman pozici CEO tehdejšího giganta Ericsson pro Českou republiku a následně i slovenskou divizi.

 • 2011

  49 let

  Krizový manažer par excellence

  V tomto roce Roman zachraňuje společnost ETA před bankrotem, což se mu podařilo na jedničku.

 • 2014

  52 let

  PeStrateEx s.r.o.

  Zakládá společnost PeStrateEx s.r.o. a stává se jejím generálním ředitelem. Současně se věnuje i dalším úspěšným projektům, mezi něž patří RedButton nebo Plantyst.

Zbývá ještě 1 míst z 10

0 míst

1 míst

10 míst

Po ukončení "early bird" registrací bude kapacita u vybraných workshopů navýšena do jejich plné výše. Na workshop se můžeš přihlásit pouze pokud máš již vstupenku na konferenci. Vše pohodlně zvládneš v našem objednávkovém formuláři.

Vstupenky na konferenci je možné koupit samostatně. New Age a Workshopy si můžeš dokoupit, pokud vlastníš vstupenku na konferenci.