Leadership

Tajemství úspěšného leadershipu: dokonale řízená pozornost

Filip Kahoun

CEO H1.cz

Zbývá 0 míst z 19

Umění leadershipu spočívá ve schopnosti řídit pozornost. Svou vlastní i týmovou. Ti nejlepší lídři přesně vědí, čemu věnovat pozornost a kde s ní naopak neplýtvat. To je i hlavní důvod, proč se jim daří vést úspěšně týmy, firmy, nebo i celé národy.

Pozornost je základním kapitálem a současně nejvzácnějším nástrojem každého lídra. Když ji upře špatným směrem nebo ji roztříští na tisíc kousků, pohoří. Když se však naučí svou pozornost efektivně řídit a dokáže ji přesně zacílit na ty správné lidi a strategické úkoly, uspěje.

Co se na workshopu naučíte

Jak efektivně hospodařit se svou vlastní i s týmovou pozorností a jak ji výhodně investovat, aby se co nejlépe zúročila. Konkrétně získáte praktický návod na to:

 •  jak rozpoznat skutečnou prioritu od nedůležitých úkolů
 •  jak využít obrovskou sílu pozornosti k motivaci a zvýšení výkonnosti týmu
 • jak plánovat svou i týmovou pozornost a udržet tak potřebný fokus
 •  jak zapojit pozornost do svého osobního rozvoje
 • jak zatočit s největšími zloději pozornosti

Filip Kahoun

CEO H1.cz

CEO největší online - marketingové agentury ve střední Evropě – společnosti H1. Zkušenosti z marketingových oborů začal sbírat ve společnosti CETELEM, kde působil na pozici ředitele marketingové komunikace.

Také se věnoval přednáškám z oboru marketingu, přednášel například na VŠE v Praze. Sám Filip stál u zrodu firmy s názvem „lidskeznacky.cz“, jejímž cílem je radit lidem i firmám, jak vybudovat úspěšnou značku. 

Zjisti, co dělal v tvých letech

 • 2002

  22 let

  Přednášky z marketingové oblasti

  Ve svých 22 letech se Filip věnoval přednáškám z oboru marketingu a přednášel na VŠE.

 • 2009

  29 let

  Marketingový ředitel pro Generali

  Ve 29 letech Filip postupuje po kariérním žebříčku a díky svým zkušenostem získává pozici marketingového ředitele pro Generali.

 • 2013

  33 let

  Vlastní firma

  Ve svých 33 letech Filip zakládá vlastní firmu, jejímž cílem je poradenská činnost v oboru budování úspěšné značky.

 • 2014

  34 let

  CEO ve společnosti H1

  V tomto roce se Filip stává výkonným ředitelem největší online - marketingové agentury ve střední Evropě - společnosti H1.

Vyprodáno

0 míst

0 míst

19 míst

Po ukončení "early bird" registrací bude kapacita u vybraných workshopů navýšena do jejich plné výše. Na workshop se můžeš přihlásit pouze pokud máš již vstupenku na konferenci. Vše pohodlně zvládneš v našem objednávkovém formuláři.

Vstupenky na konferenci je možné koupit samostatně. New Age a Workshopy si můžeš dokoupit, pokud vlastníš vstupenku na konferenci.