Osobní rozvoj

Vytrvat do vítězného konce #PREDATORCODE

Jaroslav Homolka

Motivační kouč

Zbývá 0 míst z 12

Predátor je vždycky připravený na "víc kol”, ale umí skórovat už i v prvním. Odolává stresu a zátěži. Chyby a neúspěch bere jako zpětnou vazbu. Opakovaně překonává překážky a akceleruje v koncovce.

Co se na workshopu naučíte

Osvojíš si princip načasování - nechat věcem potřebný čas. Naučíš se dotahovat věci do konce,  akcelerovat v koncovce a brát si feed back z výsledku.

Jaroslav Homolka

Motivační kouč

Autor nekonvenčního systému vzdělávání #PREDATORCODE s více než 18 000 absolventy, trenér osobního rozvoje a sparring partner, který pracoval na osobním rozvoji více jak 200 předních českých manažerů. 

Dále je externím lektorem, koučem reprezentantů ČR v bojových sportech, motorkářem a cestovatelem - to vše v jedné osobě. Jeho specialitou je rozvoj osobnosti, leadership, osobní koučink, strategické myšlení, týmová práce a vyjednávání.

Zjisti, co dělal v tvých letech

 • 1991

  32 let

  #PREDATORCODE

  V roce 1991 vytvořil nekonvenční systém vzdělávání #PREDATORCODE a odstartoval tak svoji úspěšnou cestu kouče osobního rozvoje. Do dnešního dne pod jeho rukama prošly tisíce lidí od top managementu, přes podnikatele až po zaměstnance.

 • 2003

  44 let

  SKS Aréna Kladno

  V roce 2003 založil a dodnes provozuje klub bojových umění SKS Aréna Kladno, jehož členové dokázali vybojovat tituly Mistrů světa i Evropy.

 • 2015

  56 let

  Externí lektor VŠE

  V roce 2015 byl externím lektorem VŠE, akademické obce Masarykovy univerzity, spolupracoval s Masarykovým ústavem vyšších studií a Sheffield Hallam University v programech MBA jako externí lektor.

 • 2016

  57 let

  Glorious 2016

  Jaroslav vystoupil už na minulém ročníku konference Glorious v roce 2016. Letos to však bude něco nového, a to workshop.

Vyprodáno

0 míst

0 míst

12 míst

Po ukončení "early bird" registrací bude kapacita u vybraných workshopů navýšena do jejich plné výše. Na workshop se můžeš přihlásit pouze pokud máš již vstupenku na konferenci. Vše pohodlně zvládneš v našem objednávkovém formuláři.

Vstupenky na konferenci je možné koupit samostatně. New Age a Workshopy si můžeš dokoupit, pokud vlastníš vstupenku na konferenci.