Leadership

Jak propojit svůj talent s prací svých snů?

Radka Dohnalová

Zakladatelka společnosti Atairu

Zbývá 2 míst z 20

Podle univerzity v Oxfordu v následujících 25 letech zmizí 47 % profesí, které známe a vzniknou povolání, která si ještě neumíme představit. To, co se měnit nebude jsou naše přirozené talenty. Řeč bude také o nejnovějších trendech trhu práce. Jak je objevit, nasměrovat a prakticky využít své talenty bude celodenní ATAIRU workshop pod vedením Radky Dohnalové, Hanky Púllové a Katky Kotíkové.

Co se na workshopu naučíte

Poznáte své přirozené talenty, jak je využít na měnícím se trhu práce a napojit na svou práci snů. Naučíte se využívat své talenty ve vlastním podnikání, na současné pozici anebo jak začít propojovat své různorodé aktivity. Posílíte schopnost správně vyhodnocovat kariérní příležitosti tak, aby vyhovovaly vám.

pro koho je workshop určený

Hledáš způsob, jak mít zaplaceno za to, že se věnuješ věcem, které tě baví? Rozhoduješ se, zda se přidat k firmě či mít vlastní byznys? Tenhle workshop je pro tebe.

Radka Dohnalová

Zakladatelka společnosti Atairu

Radčiným posláním je celosvětově přenastavit způsob vzdělávání tak, aby vedlo k aktivování jedinečnosti každého člověka, týmů i organizací. Radka je zakladatelkou a řídicí partnerkou mezinárodní vzdělávací společnosti ATAIRU. Pracovala s více než tisíci leadery a 50 organizacemi v Evropě, na Blízkém Východě a v Japonsku. ATAIRU se soustředí na rozvoj leaderů a strategické transformace organizací, a také se věnuje rozvoji talentů a vášní u dětí a mladých lidí.

Radka stojí za konceptem autentického leadershipu, který spoluvytvořila v rámci MBA studia na Harvard Business School. Působila v McKinsey & Company a ve Světovém potravinovém programu OSN.

Zjisti, co dělal v tvých letech

 • 2007

  24 let

  Začala pracovat v McKinsey

  Světová poradenská firma, dala Radce příležitost vyzkoušet si nejrůznější projekty. Mezi nejvýznamnější patří studie Využití plného potenciálu žen v české ekonomice

 • 2011

  28 let

  Vystudovala MBA na Harvardu

  Touha učit se od nejlepších dovedla Radku na Harvard. Podílela na výzkumu, který zkoumal leadery, kteří jsou zároveň úspěšní a naplnění.

 • 2013

  30 let

  Založila společnost ATAIRU s.r.o.

  V roce 2013 Radka založila společnost ATAIRU, která pomáhá jednotlivcům i organizacím na cestě k rozvoji autentického leadershipu a během strategických transformací.

 • 2016

  33 let

  Leadership Games

  Projekt, ve kterém Radka formou video rozhovorů s českými leadery probírá témata jako jsou motivace, vyrovnání se s odmítnutím nebo převedení slov v akci.

Zbývá ještě 2 míst z 20

0 míst

2 míst

20 míst

Po ukončení "early bird" registrací bude kapacita u vybraných workshopů navýšena do jejich plné výše. Na workshop se můžeš přihlásit pouze pokud máš již vstupenku na konferenci. Vše pohodlně zvládneš v našem objednávkovém formuláři.

Vstupenky na konferenci je možné koupit samostatně. New Age a Workshopy si můžeš dokoupit, pokud vlastníš vstupenku na konferenci.