Management

Buď "Early Bird"

Václav Novák

Krizový manažer, spoluzakladatel M.L. Moran

Zbývá 0 míst z 11

Víš, že s Václavem Novákem prostě chceš strávit půl den a to nehledě na téma jeho workshopu? Tak teď máš možnost "early bird" registrace. 12. dubna pak zveřejníme podrobné informace zahrnující:

 • téma workshopu
 • čas konání
 • co ti účast přinese
 • pro koho je primárně určen

Registruj si workshop s člověkem, o kterého opravdu stojíš. Než ti někdo vyfoukne místo kvůli lákavému tématu. 

Václav Novák

Krizový manažer, spoluzakladatel M.L. Moran

Pracovat na 25 projektech, aniž by ani jedna z těchto firem zkrachovala? To je v tvrdém světě byznysu velký úspěch a Václav Novák se tím může chlubit. Milovník Vergilia a placatých aut, co má za sebou hodně zajímavá dobrodružství a nevěří na zkratky, je zároveň jeden z našich nejlepších krizových managerů.

Václav postaví na nohy i firmy, se kterými je to už hodně špatné. Stal se záchranou pro ocelářský holding Vítkovice, Stavostroj, eBanku, ČSA a další. V minulosti také dva roky žil v indiánské rezervaci, kde učil matematiku.

Zjisti, co dělal v tvých letech

 • 1985

  30 let

  Emigrace

  Emigruje do Kanady a následně do USA, kde vystudoval ekonomii na University of Phoenix.

 • 1990

  35 let

  Návrat domů

  Vrátil se do Evropy, kde nejdříve vedl českou pobočku rakouské firmy ASA a posléze se začal věnovat krizovému managementu.

 • 1996

  41 let

  Zakládá M.L. Moran

  Spoluzaložil společnost M.L. Moran, která je dnes považována za skupinu s nejrozsáhlejšími referencemi v oblasti krizového managementu.

 • 1999

  43 let

  Tržby 700 000 000 Kč

  V prvním roce se dostali na tržby 40 milionů korun, ve druhém na 400 milionů korun a ve třetím už byli na 700 milionech korun.

 • 2000

  44 let

  Záchrana holdingu Vítkovice

  Pár týdnů před bankrotem zachránil hutnicko-strojírenského giganta. Holding vytáhl z nejhoršího a nyní opět prosperuje.

 • 2007

  51 let

  Záchrana významné české chemičky Setuza

  Zachránil a půl roku kontroloval největšího tuzemského výrobce oleje Setuzu.

 • 2009

  53 let

  Restrukturalizace ČSA

  Nikde na světě se nepovedlo něco, jako Václavovi v ČSA. Nikomu se do záchrany nechtělo, on ale přišel a chopil se toho stylem “kluci uhněte, podívám se na to”. A povedlo se. Dokonce veřejně vystoupil před všemi zaměstnanci a vysvětloval jim situaci.

Vyprodáno

0 míst

0 míst

11 míst

Po ukončení "early bird" registrací bude kapacita u vybraných workshopů navýšena do jejich plné výše. Na workshop se můžeš přihlásit pouze pokud máš již vstupenku na konferenci. Vše pohodlně zvládneš v našem objednávkovém formuláři.

Vstupenky na konferenci je možné koupit samostatně. New Age a Workshopy si můžeš dokoupit, pokud vlastníš vstupenku na konferenci.