Strategie

Strategie pro svět plný nejistot

Jiří Devát

Bývalý šéf Microsoft, CISCO, ČSA

Zbývá 2 míst z 15

Technika plánování dlouhodobých strategií, kterou využívají největší společnosti světa. Manažeři Royal Dutch Shell, spolu s profesory Wharten School of Business University of Pennsylvania, jedné ze tří nejprestižnějších byznys škol v USA, vymysleli strategii do nejisté doby a došli k závěru: strategii nestavějme na základě toho, co známe, ale na základě toho, co neznáme.

Co se na workshopu naučíte

Workshop zaměřený na velice silnou a flexibilní metodu "Plánování podle scénářů", podle které se sestavují dlouhodobé strategie. Její síla spočívá v tom, že ji sestavujeme z věcí, které dopředu neznáme a pokud se naplní, jsme připraveni strategii flexibilně měnit dle scénářů, které jsme si dopředu připravili.

pro koho je workshop určený

Máš svůj vlastní byznys? Zajímají tě strategie a jak dlouhodobě plánovat? Tenhle workshop je pro tebe.

Jiří Devát

Bývalý šéf Microsoft, CISCO, ČSA

Po čertech zkušený manažer, který řídil Microsoft pro Česko a Slovensko, Cisco Systems, ale také Czech Airlines v pozici Vice Chair EVP. Díky tomu se stal uznávaným lídrem pro rozvoj obchodních strategií nadnárodních společností a specialistou na product placement.

Propojuje myšlenky a lidi. Strávil 20 let ve vrcholových manažerských funkcích v různých odvětvích, podnikání a věnoval se i umění. To vše tvoří zdroj zkušeností a kontaktů, které se snaží propojit ve prospěch inovace a pokroku.

Zjisti, co dělal v tvých letech

 • 1997

  28 let

  Start v Microsoft

  Po studiu a pracovních zkušenostech přišel zlom v Jiřího kariéře právě v roce 1997, když začal pracovat pro Microsoft.

 • 2000

  31 let

  Generální ředitel pro ČR a SR

  Po 3 letech tvrdé práce se vypracoval na generálního ředitele pro Čechy i Slovensko. Během šestiletého období v této pozici pod sebou měl více než 300 zaměstnanců.

 • 2005

  36 let

  Manažerská ocenění

  Velmi úspěšný rok pro Jiřího, za který byl patřičně ohodnocený. V kategorii Nejlepší manažer ČR se umístil na 3. místě a v kategorii IT Manažer dokonce vyhrál.

 • 2006

  37 let

  Viceprezident pro inovace a IT v ČSA

  Úspěchy se mu nevyhýbali ani v ČSA, kde v roce 2008 dokonce získal ocenění IT Projekt roku za přestavění IT infrastruktury.

 • 2010

  41 let

  Příběh čajové květiny

  Na počátku jenom investoval do firmy na dovoz čaje z Japonska. Postupně se však tahle investice rozkvetla až k jeho vášni a dnes ji s partnerem vedou a živí je.

 • 2011

  42 let

  Manažer CISCO pro ČR

  Za 3 roky pomohl společnosti rozšířit a zlepšit rozvoj v oblasti on-line bezpečnosti a internetu věcí. V roce 2014 byla společnost CISCO zvolená jako nejlepší malý/střední zaměstnavatel.

 • 2012

  43 let

  DEVAT innoware s.r.o.

  Od roku 2012 se věnuje svému dalšímu projektu, firmě zaměřené na poradenství a konzultace v byznysové sféře.

Zbývá ještě 2 míst z 15

0 míst

2 míst

15 míst

Po ukončení "early bird" registrací bude kapacita u vybraných workshopů navýšena do jejich plné výše. Na workshop se můžeš přihlásit pouze pokud máš již vstupenku na konferenci. Vše pohodlně zvládneš v našem objednávkovém formuláři.

Vstupenky na konferenci je možné koupit samostatně. New Age a Workshopy si můžeš dokoupit, pokud vlastníš vstupenku na konferenci.